Sıkça Sorulan Sorular

TimePosted sosyal medya yöneticilerine yönettikleri tüm markaları ve hesapları tek bir panel üzerinden ileriye dönük planlayabilme ve yönetebilme kolaylığı sağlar. Görselleri galeriye ekleme, hashtag tamamlama, çoklu paylaşım gibi olanaklar da verilir.

Bir markanın örneğin Facebook, Instagram ve Linkedin hesapları bulunuyor. Bu markayı TimePosted ile yönetebilmek için 3 hesap satın almanız gerekir.

Evet!
TimePosted'i 5 tekil hesap için 28 gün ücretsiz kullanabilirsin.
Gençler, kadınlar, diğer dezavantajlı sosyal gruplar ve kar amacı gütmeyen bağımsız kuruluşlar için indirimlerimiz mevcut.
Destekler ve Fiyatlar sayfalarını inceleyebilirsin.

Takipçiler ve diğer standart kullanıcılar yayınlayıcı olarak markanızı görür. Sadece sayfa sahibi ve yöneticiler Facebook, Twitter ve Linkedin'de "Web post application paylaştı" ibaresini görür.

Tüm Özellikleri Keşfet

TimePosted'da çok nadiren de olsa mecra API'lerinden kaynaklı postların yayınlanamama sorunu görüyoruz. Bu durumlarda kontrol paneline ve mailine otomatik bilgilendirme gönderilmektedir.

Evet Instagram'da post, çoklu resim, story ve video paylaşabilirsin.

Standart rapor sadece üyelik başlattığın günden sonraki bilgilerini ve hesabının o anki yapısını veriyor. Ayrıca her mecranın erişime izin verdiği bilgi miktarı farklı. Örneğin instagramda abone olur olmaz takipçilerinin cinsiyet, yaş, şehir bilgilerini vermekte. Ancak Twitter sadece takipçi sayısını ve beğenilerini vermekte. Aşağıda örnekleri inceleyebilirsin.

Örnek Instagram Raporu
Örnek Facebook Raporu
Örnek Linkedin Raporu
Örnek Twitter Raporu
Örnek Youtube Raporu

Kart bilgilerini, profil kısmından ödeme ayarları sekmesine gelerek düzenleyebilirsin.

Son dönemde Instagram çok sık güncelleme yapmakta. Hesap ekleme sırasında güvenlik amaçlı konum bilgisi ve doğrulama kodu istenebiliyor. Konum bilgin başka bir ülke görünebilir, sıkıntı yok. Hesap bağlama sırasında "Bunu yapan siz misiniz?" sorusuna "Evet benim" deyin. Bazı durumlarda instagram mail olarak "aktivasyon kodu" gönderebiliyor. Bu kodu kullanarak hesabını bağlama işlemini bitirebilirsin.

Evet. Üyelik sırasında hesabına birden fazla kullanıcı hakkı satın alabilirsin. Aynı anda, aynı mail ile giriş yapıldığında ikinci kullanıcı sistemden çıkarılır.

Evet. Kullanıcı mail adresini, kullanıcı ismini ve hesap şifreni profil ayarları bölümünden güncelleyebilirsin.

Hesabını silebilmen için [email protected] adresine mail atman yeterli. Silme isteğini ilettiğinde hesabın dondurulur ve dataların 6 ay boyunca saklanır. Hesabını tekrar kullanmak istersen dilediğin zaman tekrar aktifleştirebilirsin.

TimePosted'da Visa, MasterCard, AMEX kullanılabilir. Dilerseniz SocialDNA A.Ş. banka hesabına havale seçeneği ile ödeme yapabilirsin. Banka hesabı bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsin.

TimePosted tüm ödeme altyapısını uPay-iyzico üzerinden çalıştırıyor. iyzico, Türkiye'nin önde gelen sanal pos servis sağlayıcısı olup Merkez Bankası ve ilgili devlet kurumları tarafından sıkı biçimde denetlenmektedir. Kullanıcıların kredi kartı bilgileri hiç bir biçimde tarafımıza verilmemektedir.

Ayrıca çözüm ortağımız Paraşüt ile ödemelerin için otomatik e-fatura düzenlenmekte ve tarafına gönderilmektedir.

Evet.
TimePosted %100 yerli bir girişimdir. Ödemeni şirketin için gider kalemi olarak gösterebilirsin.

Otomatik faturalandırma için Paraşüt ile çalışıyoruz.
E-faturanız ödemenizin akabinde verdiğiniz şirket bilgilerine göre düzenlenmekte ve mail olarak gönderilmektedir.

Evet.
Yıllık alınan planlarda kullandığın dönem promosyonsuz fiyat üzerinden hesaplanır ve kalan miktar hesabına aktarılır. Örneğin 1 yıllık 10 hesap satın aldın ve 1440 TL ödedin. 3 aylık kullanım sonunda üyeliğini sonlandırmak istedin. 3 ay için aylık promosyonsuz hesap ücreti olan 18 TL ile kullanımın hesaplanır.

3 ay x 10 hesap x 18 TL = 540TL
Bu miktar ödediğin rakamdan düşülerek iade gerçekleştirilir.
1440 - 540 = 900 TL

Aylık ödemelerde ise 72 saat içerisinde iade isteğinde bulunduğunda %10 operasyonel masraflar düşülerek iaden gerçekleştirilir.

Paketini kullanım sırasında yükselttiğinde yeni hesabın için sadece kullandığın gün kadar ücret alınır. Hesap sayını düşürdüğünde bir sonraki ay yeni hesap sayınız ile ücret ödersin.
Kullanım Kılavuzu