Hizmet Şartları


Son kullanıcı Lisans Anlaşması

Lütfen bu ürünü kurmadan veya kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. 

Bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin tüm şartlarını kabul ediyorsanız, web uygulamasını ilk yüklediğinizde onayınızı onaylamak için kutuyu işaretleyerek ya da düğmesini tıklatarak, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu web uygulamasını indirerek, yükleyerek, kullanarak veya kopyalayarak, bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin şartlarına uymayı kabul edersiniz. Bu koşulların tümünü kabul etmiyorsanız, kutuyu işaretlemeyin veya düğmeyi tıklatmayın ve / veya web uygulamasını kullanmayın, kopyalamayın veya yüklemeyin ve web uygulamasını sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz tüm sunucularınızdan kaldırın. 


Not: Bu uygulamada resmi Sosyal Medya API'lerini (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) kullanıyoruz. Bu nedenle, Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Linkedin kendi tarafında çok fazla kritik değişiklik yapılması durumunda sorumlu değiliz. Bu uygulamanın Socia Media API'ler ile uyumluluğunun sonsuza kadar süreceğini de garanti etmiyoruz.


Her zaman API'lerin en son sürümünü mümkün olan en kısa sürede güncellemeye çalışsak da. Social Media API'den (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin vb.) kaynaklanan tüm sorunların iadesini almıyoruz. Bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız ve web uygulamasını içeren bir ürünü yetkili bir satıcıdan satın aldıysanız, geçerli iade politikasının hüküm ve koşullarına tabi olarak ürünü iade için iade etme hakkınız olabilir.